آراد برندینگ
خانه / لاک ناخن گلباران / قیمت لاک ناخن چشم گربه ای قرمز | خرید اینترنتی لاک مغناطیسی

قیمت لاک ناخن چشم گربه ای قرمز | خرید اینترنتی لاک مغناطیسی

لاک ناخن چشم گربه ای در رنگ های قرمز، آبی، طلایی و نقره ای با قیمت مناسب به فروش می رسد. لاک ناخن چشم گربه ای و یا لاک مغناطیسی را می توانید در هر کجای ایران که هستید اینترنتی خریداری نمایید.

لاک ناخن چشم گربه جدیدترین ترند ناخن

هر روز مدل جدیدی از انواع لاک ناخن وارد دنیای مد می شود. اکثر مردم این مد را دنبال می کنند.این رویه ترند نامیده می شود.
جدیدترین ترند لاک ناخن امسال لاک های چشم گربه ای و یا لاک های مغناطیسی می باشد.
با ورود این لاک ها به بازار خریداران واکنش مثبتی نشان دادند.
این لاک ها اوایل به صورت وارداتی بود، سپس درسال های اخیر تولیدکنندگان لاک در کشورمان این لاک ناخن را تولید کردند که طرفدران بسیاری نیز دارد.جدیدترین ترند ناخن

عملکرد لاک ناخن چشم گربه ای (مغناطیسی)

لاک ناخن مغناطیسی با استفاده از ذرات فلزی در لاک می تواند به ناخن های شما جلوه ای بافت دهد که توسط یک آهنربایی که در کلاه لاک ناخن قرار دارد ، می تواند “فعال شود”.
وقتی آهنربا را روی لاک ناخن مرطوب می گذارید ( لاک باید برای کار مرطوب باشد) ، ذرات فلزی به سمت آهنربا بالا می روند .

لاک ناخن چشم گربه ای

خرید لاک ناخن چشم گربه ای برند ایرانی

لاک ناخن مغناطیسی توسط تولید کنندگان ایرانی تولید شده و از برندهای خارجی بیشتر مورد توجه عموم قرار گرفته است.
این لاک محصول برند معروف و شناخته شده گلباران است. برند گلباران از جمله نولید کننده های آرایشی است که توانسته است مخاطبان خود را راضی نگه دارد.
لاک ناخن مغناطیسی گلباران در ۴ رنگ زیبا و خیره کننده تولید شده است. این رنگ ها شامل رنگ قرمز، آبی، نقره ای و طلایی است.
در این میان مشتریان علاقه خاصی به خرید لاک ناخن چشم گربه ای قرمز رنگ دارند و فروش بالایی را از آن خود نموده است.
در مرحله بعد  به ترتیب رنگ های آبی، طلایی و نقره ای در اولویت خرید مشتریان می باشد.

لاک ناخن چشم گربه ای ایرانی

قیمت خرید لاک ناخن چشم گربه ای مارک گلباران

از آنجایی که شرکت ما شرکت بازرگانی بوده و فروشش به صورت عمده هست لیست قیمت شرکت نیز فقط و فقط به صورت عمده در اختیار صاحبان فروشگاه ها قرار می گیرد.
اگر بخواهیم قیمت لاک ناخن مغناطیسی گلباران را با نمونه های خارجی آن مقایسه کنیم متوجه خواهیم شد که قیمت بسیار پایین و ارزانی دارد و دست مشتریان را در خرید عمده این کالا باز گذاشته است.

لاک ناخن چشم گربه ای گلباران

خرید اینترنتی لاک مغناطیسی

خرید و فروش این لاک ناخن به صورت اینترنتی و آنلاین می باشد و خرید حضوری امکان پذیر نمی باشد.
خریداران می توانند با ارتاط با مدیران فروش ما سفارش خود را ثبت نمایند و جنس را براحتی درب منزل تحویل بگیرند.

خرید اینترنتی لاک مغناطیسی

نحوه استفاده از لاک ناخن مغناطیسی

لاک ناخن مغناطیسی یک روند جدید در طراحی ناخن است که از پودرهای آهنی در لاک استفاده می کند که به آهنربا پاسخ می دهند تا شکل ها و افکت های مختلفی روی سطح ناخن ایجاد کند. بیاموزید چگونه به درستی از این نوع لاک استفاده کنید تا به بهترین نتیجه برسید.

۱٫آماده کردن ناخن های خود برای لاک ناخن

 1. ناخن های خود را تمیز و خشک کنیددست و ناخن های خود را با آب و صابون بشویید ، سپس آنها را کاملاً روی حوله خشک کنید تا با یک سطح تمیز و خشک شروع شود.
  • مطمئن شوید که با استفاده از دستگاه پاک کننده ناخن و یک لنت پنبه ، توپ پنبه ای یا روش دیگری که ترجیح می دهید ، هر گونه لاک ناخن را که قبلاً در اختیار دارید ، کاملاً از بین ببرید.
  • لاک ناخن مغناطیسی را می توان در ناخن های پا نیز استفاده کرد. ناخن های پا را به همان روش ناخن ها آماده کنید.

 

     ۲٫در صورت تمایل کت پایه را بمالیداگر یکی از آنها را دارید و می خواهید به تقویت ناخن ها و لاک نهایی خود برسید ، بر روی یک لایه از یک پایه لاک ناخن بزنید.

 • استفاده از روکش پایه ضروری نیست و نباید در نتیجه لاک مغناطیسی تأثیر بگذارد، اما ممکن است به تقویت ناخن های شما، محافظت از آنها در برابر لکه ها، و ماندگاری بیشتر لایه اصلی کمک کند.
 • پالتوی پایه به طور معمول با سایه های روشن ارائه می شود که به گونه ای طراحی شده اند که در هنگام استفاده از رنگ لایه اصلی تأثیر نمی گذارد.

    ۳٫رنگ و طرح لاک ناخن مغناطیسی را انتخاب کنیدیک لاک ناخن مغناطیسی بخرید که دوست دارید امتحان کنید. توجه داشته باشید که هم رنگ و هم طراحی آهنربا را شامل می شود.

 • به آهنربایی توجه کنید که به طور معمول درپوش لاک ناخن ساخته شده است. نوارهایی از فلز را مشاهده می کنید که طرح هایی مانند خطوط موازی ، یک ستاره ، شورون یا منحنی ها را ایجاد می کنند. ببینید آیا بطری تصویری از محصول نهایی را نشان داده است یا یک آنلاین را پیدا کرده اید تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که می خواهید چه چیزی را امتحان کنید.
 • بخاطر داشته باشید که لاک ناخن های مغناطیسی معمولاً از بیشتر ۳ تا ۱۵ دلار آمریکا در بیشتر فروشگاه های خرده فروشی و آنلاین انجام می شود. مارک های محبوب مانند سالی هانسن ، ایسی ، ناخن و لایلا همه انواع لاک ناخن مغناطیسی دارند.

بر روی یک کت اول معمولی برس بزنیداز لاک ناخن مغناطیسی استفاده کنید تا اولین روکش را روی هر یک از ناخن های خود بمالید.

 • در حال حاضر از آهنربا استفاده نکنید. روکش اول به سادگی به بیرون آمدن رنگ کمک می کند تا بتوانید آهنربایی را روی روکش دوم انجام دهید.
 • اگر دوست ندارید این کار را انجام دهید ، به دوستان خود لاک ناخن بزنید.
 • بگذارید اولین روکش قبل از استفاده از پولیش بیشتر خشک شود.

نحوه استفاده از لاک ناخن مغناطیسی

 1. برای شروع یک لایه دوم ضخیم روی یک ناخن بمالیدقبل از استفاده از آهنربا روی آن ، مقدار بیشتری از لاک ناخن را نسبت به حد معمول برای پوشش سطح ناخن استفاده کنید.
  • بیشتر از چیزی که ممکن است بر روی یک کت معمولی بپوشانید ، اما اجازه ندهید که لاک بتواند ناخن خود را در آن جمع یا از بین برود.
  • استفاده از روپوش ضخیم که هنگام استفاده از آهنربا خیس می شود بسیار مهم است ، زیرا این امر اثر چشمگیر تری در الگوی پولیش ایجاد می کند.

آهنربا را روی ناخن نگه دارید.
آهنربایی را که درپوش لاک خود قرار داده اید، روی ناخن که تازه  ۱۰ ثانیه رنگ کرده اید، نگه دارید ، بدون اینکه آن را به سطح ناخن بزنید.

 • قبل از نقاشی دیگران بلافاصله از آهنربا استفاده کنید. به سادگی روی ناخن بکشید و به هیچ وجه آهنربا را به سطح ناخن لمس نکنید.
 • هر دو انگشت ناخن نقاشی شده خود و دست را نگه دارید که آهنربا تا آنجا که ممکن است برای این فرآیند نگه دارید.
 • خواهید دید که آهنربا به دلیل تراشیدن آهنین در لاک با حضور یک میدان مغناطیسی ، الگویی را در رنگ لاک ایجاد می کند.

این روند را روی هر ناخن ادامه دهید

با استفاده از یک لایه ضخیم از پولیش ، سپس آهنربای آن را به مدت ۱۰-۱۰ ثانیه بر روی آن نگه دارید ، هر بار یک ناخن ، روی هر ده ناخن.

 • سعی کنید سطح آهنربا را حفظ کرده و به همان شکل در هر ناخن برای یکنواختی اعمال کنید ، مگر اینکه مطمئناً می خواهید بین ناخن ها تنوع ایجاد کنید.
 • احساس راحتی کنید که چقدر از لاک استفاده می کنید ، چه مدت آهنربا را روی ناخن های خود نگه دارید، و چقدر نزدیک آهنربا را نگه دارید. ببینید آیا این عوامل اثرات نهایی متفاوتی را بر روی الگوی ایجاد می کنند یا خیر.
 • سعی کنید آهنربا را در زوایای مختلف بپیچانید تا شکل یا الگوی متفاوتی روی ناخن ایجاد کنید. به عنوان مثال ، یک آهنربا با الگوی خطوط افقی می تواند به راحتی در یک زاویه چرخانده شود تا در صورت تمایل خطوط مورب بر روی ناخن ایجاد کند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمانه عسگری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198853760
پست الکترونیکی:dornikaa.art@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی لاک ناخن گلباران

نمایندگی لاک ناخن گلباران در تهران

نمایندگی لاک ناخن گلباران در تهران و دیگر استان های ایران آمادگی خود را برای …

آراد برندینگ